KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 15175305
nr 1517 5305
Åke Schmägers
(1905-1970), Sverige
Teckning, Signerad, modell. Bildmått: 34x21 cm, yttermått inklusive ram: 45x31 cm
Utrop:
500 kr
måndag 23 januari 2023
kl 18:17:04
Åke Schmägers
Läs mer om Ã…ke Schmägers